Володимир Бондаренко привітав киян з Днем захисників та захисниць України

Tool items

День захисників і захисниць України – державне свято України, яке відзначається 14 жовтня. Свято започатковано 14 жовтня 2014 року Указом Президента України під назвою День захисника України. Від 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на День захисників і захисниць України.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, свято увібрало у себе багаті й славні традиції, які вшановують героїзм усіх поколінь нашого народу, хоронителів та визволителів рідної землі на всіх етапах становлення України.

«Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини. Сьогодні віддаємо глибоку шану всім, хто боронив та боронить честь рідної землі, свободу і незалежність України, мужньо стоїть на захисті нашої держави. Нехай народна повага і підтримка надають всім захисникам і захисницям сил у благородній справі встановлення миру та спокою на теренах України», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови побажав захисникам і захисницям міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)