Володимир Бондаренко: Міжмуніципальна співпраця з Польщею в умовах російсько-української війни є зразком добросусідства

Tool items

З нагоди Дня місцевого самоврядування Польщі заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко висловив щирі слова вдячності польським колегам за надану колосальну підтримку в боротьбі з агресором та укріплення міжмуніципальної співпраці.

За словами Володимира Бондаренка, з перших днів повномасштабної російсько-української війни Київ та польські міста, зокрема Варшава, Краків, Вроцлав, Люблін, Гданськ та Познань розпочали новий етап міжмуніципальної співпраці задля спільної боротьби з військовою агресією російської федерації.

«З початку війни польські міста прихистили сотні тисяч тимчасово переселених осіб, крім цього надали колосальну гуманітарну допомогу, а також виступали на захисті проєвропейських інтересів України на міжнародному рівні. Ми сміливо можемо стверджувати, що настав новий етап міжмуніципальних українсько-польських відносин, оскільки наші західні партнери залучають максимум власних та світових ресурсів задля спільної боротьби з ворожою росією. Також наші польські колеги вже приймають ряд заходів щодо подолання наслідків військової агресії в Україні, зокрема Рада міста Кракова підтримала резолюцію «Ірпінь», яка передбачає залучення міжнародних ресурсів та фінансування з метою реалізації програми з відновлення України «українського плану Маршалла». Ми щиро вдячні за інформаційну та матеріальну підтримку. У воєнний час українці особисто переконались, що друзі пізнаються в біді, саме Польща є одним з хороших та вірних партнерів української столиці та держави загалом», – зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Володимир Бондаренко додав, що російсько-українська війна увійде у трагічну світову історію, а також в пам’яті всіх українців та й світової спільноти назавжди закарбується новий етап польсько-українського партнерства, як символ добросусідства.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про внесення змін до Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11.03.2021 № 419/460
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»