Володимир Андрусишин: Нематеріальна культурна спадщина є частиною сталого розвитку України

Tool items

Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини є неодмінна частина сталого розвитку України.

Про це зазначив депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Володимир Андрусишин відповідаючи на запитання від мешканців.

За словами депутата, нематеріальна культура є головним джерелом культурного різноманіття, показником багатовікової історії народу та гарантією сталого розвитку держави.

«Все, що передається з покоління в покоління наші пісні, танці, петриківський розпис, національні страви, наприклад борщ, – це все є нематеріальна спадщина українського народу. Ці всі елементи потребують захисту, зокрема мова, яка є ідентифікатором народу. Мова – це код нації, інструмент комунікації та найбільше надбання людей, яке неможливо знищити. Спілкування рідною мовою показує гордість народу за свою державу, шану до культури та багатовікових традицій», – зазначив Володимир Андрусишин.

Депутат додав, що важливо усвідомити – спілкування українською мовою це не вимога закону, а повага до власної ідентичності.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Володимира Андрусишина на запитання щодо запуску постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій, розвитку туристичної галузі у столиці, підтримки закладів культури під час локдауну, а також створення сучасних просторів у бібліотеках.

З відповідями на запитання можна ознайомитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Wj_JZmpdF8w

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату у коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)