Віталій Нестор: З метою зменшення випадків злочинності у Києві планують розширити коло користувачів інформації у системі відеоспостереження

Tool items

У столиці планують розширити коло користувачів інформації у системі відеоспостереження міста Києва та надати доступ службовим особам правоохоронних органів та військових формувань з метою зменшення злочинності на вулицях міста. Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції, яке відбулося 16 вересня.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Віталія Нестора, у зв'язку із внесенням змін до деяких законів України, а також створенням нових органів державної влади виникла необхідність розширити коло користувачів інформації у системі відеоспостереження, яким буде надаватися доступ у режимі офлайн. Також передбачено розширити перелік прав розпорядника системи та визначити додаткові права користувачів інформації з особливим статусом.

«Потрібно доповнити Положення про систему новим пунктом щодо прав користувачів інформації у системі з особливим статусом, зокрема модернізувати систему. Крім цього, необхідно передбачити окрему процедуру надання інформації у мотиваційному письмовому зверненні щодо службових осіб правоохоронних органів та військових формувань. Додатково, пропонується розширити перелік випадків, у яких користувачам припиняється доступ до інформації – це відсутності активності облікового запису користувачів інформації у системі протягом 60 календарних днів з моменту останньої авторизації, а також звільнення із займаної посади або припинення трудових відносин», – зазначив Віталій Нестор.

Депутат додав, що виникла необхідність у наданні доступу до інформації у системі службовими особами правоохоронних органів та військових формувань:
– Національного антикорупційного бюро України;
– Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві;
– Національного агентства України з питань виявлення розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів;
– Головного управління розвідки Міністерства оборони України;
– Служби зовнішньої розвідки України;
– Управління розвідки Адміністрації державної прикордонної служби України;
– Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Також з метою здійснення профілактичних заходів щодо запобігання правопорушень та злочинів, отримання інформації відносно подій, що вже сталися, та зменшення навантаження на систему пропонується визначити коло користувачів інформації у системі, яким надається доступ у режимі офлайн, уповноваженим службовим особам міжрегіональних територіальних органів:
– Національної поліції України;
– Національної гвардії України;
– Головного управління розвідки Міністерства оборони України;
– Служби зовнішньої розвідки України;
– Центрального апарату Бюро економічної безпеки України;
– Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України;
– Управління розвідки Адміністрації державної прикордонної служби України;
– Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ);
– Національного агентства України з питань виявлення розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів;
– Національного агентства з питань запобігання корупції;
– Моторного (транспортного) страхового бюро України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)