Віталій Кличко вручив нагороди родинам загиблих киян-Захисників України

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії вручив нагороди родинам загиблих киян-Захисників України. Посмертно медаллю «Честь. Слава. Держава» нагороджені 30 військовослужбовців.

«23 травня в Україні відзначатимуть День Героїв – неофіційне щорічне свято на честь воїнів – борців за волю, незалежність та соборність України. І напередодні ми зібралися, щоб згадати подвиг і відвагу Захисників нашої країни від російських варварів, які вдерлися на нашу землю. Згадати тих, хто загинув у боротьбі за волю і майбутнє українського народу. Їхні імена і пам’ять про них залишаться в історії нашої держави, за яку наші Захисники поклали своє життя. Серед загиблих є ті, кого називають «Привидами Києва», хто, без перебільшення, стали справжніми символами Повітряних сил української армії. Мужні воїни, які загинули, захищаючи Київщину та північні кордони України від навали агресора, які героїчно боронили Харківщину та Бахмут, билися на Донецькому, Луганському, Запорізькому та Миколаївському напрямках. Героїчно тримали оборону на «Азовсталі», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва подякував усім українським воїнам, які стали на захист України та боронять нашу державу. А пам’ять полеглих Захисників присутні на церемонії вшанували хвилиною мовчання.

«Сьогодні ми вручаємо нагороди сім’ям загиблих воїнів. Скажу чесно, це завжди – найскладніша для мене місія. Емоційно важко, бо я розумію, що жодна нагорода не полегшить біль втрати. Але ці відзнаки є свідченням нашої шани Захисникам, їхньої мужності та відваги», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.05.2024 № 471/8437 «Про питання надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва у місті Києві в умовах воєнного стану»
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,