Віталій Кличко відвідав одну з військових частин на Київщині та вручив бійцям державні нагороди й відзнаки Київського міського голови

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко відвідав полігон однієї з військових частин Національної гвардії України на Київщині та вручив бійцям державні нагороди та відзнаки Київського міського голови.

Військові цієї бригади захищали аеродром у Гостомелі та обороняли Рубіжне й Сєвєродонецьк на Луганщині. Сьогодні вони захищають Україну під Бахмутом на Донеччині. Про це Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«Відвідав полігон однієї з військових частин Національної гвардії України на Київщині, де від початку повномасштабної війни комплексну бойову підготовку пройшли десятки тисяч наших захисників. Всі інструктори мають великий бойовий досвід і професійно навчають військовій справі нещодавно мобілізованих солдат. Від 24 лютого 2022 року саме ця бригада давала відсіч агресору на найгарячіших напрямках – захищала аеродром у Гостомелі та обороняла Рубіжне й Сєвєродонецьк на Луганщині. Сьогодні її бійці захищають Україну під Бахмутом на Донеччині. Серед тих, хто б’ється з ворогом на сході та півдні України, багато киян. Вони мужньо захищають державу, відстоюють нашу свободу і незалежність», – наголосив Віталій Кличко.

Із нагоди Дня Національної гвардії України, який відзначали нещодавно, мер столиці вручив бійцям державні нагороди – 14 орденів «За мужність» III ступеня та відзнаки Київського міського голови – 149 медалей «Честь. Слава. Держава».

Нагадаємо, від початку широкомасштабного вторгнення росії Київ не припиняє допомагати нашим військовим. За період війни цій частині, яку сьогодні відвідав мер, місто закупило і передало 2 тисячі шоломів, 1 тисячу плитоносок, 100 тепловізійних прицілів, 150 ремінно-поясних систем, 100 радіостанцій, системи Starlink.
Також столиця виділила кошти на придбання для бійців 2000 шоломів, 10 нічних коптерів Mavic і 600 батарей до них та на 150 одиниць приладів нічного бачення.
Передавали ми військовим і допомогу, яку Київ залучив від іноземних партнерів: генератори, каремати, спальники, тепловізори і аптечки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд стоматологічної поліклініки на вул. Вербицького Архітектора, 3-б у Дарницькому районі міста
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662945310)
  • Про перейменування вулиці Анатолія Пантелькіна у Святошинському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВАНГАРД» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Автозаводській, 76 в Оболонському районі міста Києва (241249191)
  • Про перейменування вулиці Сєченова у Голосіївському районі міста Києва