Віталій Кличко відвідав одну з військових частин на Київщині та вручив бійцям державні нагороди й відзнаки Київського міського голови

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко відвідав полігон однієї з військових частин Національної гвардії України на Київщині та вручив бійцям державні нагороди та відзнаки Київського міського голови.

Військові цієї бригади захищали аеродром у Гостомелі та обороняли Рубіжне й Сєвєродонецьк на Луганщині. Сьогодні вони захищають Україну під Бахмутом на Донеччині. Про це Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«Відвідав полігон однієї з військових частин Національної гвардії України на Київщині, де від початку повномасштабної війни комплексну бойову підготовку пройшли десятки тисяч наших захисників. Всі інструктори мають великий бойовий досвід і професійно навчають військовій справі нещодавно мобілізованих солдат. Від 24 лютого 2022 року саме ця бригада давала відсіч агресору на найгарячіших напрямках – захищала аеродром у Гостомелі та обороняла Рубіжне й Сєвєродонецьк на Луганщині. Сьогодні її бійці захищають Україну під Бахмутом на Донеччині. Серед тих, хто б’ється з ворогом на сході та півдні України, багато киян. Вони мужньо захищають державу, відстоюють нашу свободу і незалежність», – наголосив Віталій Кличко.

Із нагоди Дня Національної гвардії України, який відзначали нещодавно, мер столиці вручив бійцям державні нагороди – 14 орденів «За мужність» III ступеня та відзнаки Київського міського голови – 149 медалей «Честь. Слава. Держава».

Нагадаємо, від початку широкомасштабного вторгнення росії Київ не припиняє допомагати нашим військовим. За період війни цій частині, яку сьогодні відвідав мер, місто закупило і передало 2 тисячі шоломів, 1 тисячу плитоносок, 100 тепловізійних прицілів, 150 ремінно-поясних систем, 100 радіостанцій, системи Starlink.
Також столиця виділила кошти на придбання для бійців 2000 шоломів, 10 нічних коптерів Mavic і 600 батарей до них та на 150 одиниць приладів нічного бачення.
Передавали ми військовим і допомогу, яку Київ залучив від іноземних партнерів: генератори, каремати, спальники, тепловізори і аптечки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»