Віталій Кличко розповів і показав на відео меру Мадрида, що чинять російські варвари в Україні

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Мадрида Хосе Луїсом Мартінес-Алмейдою та розповів колезі про злочини, які чинять російські варвари в Україні. Зокрема, показав відео зруйнованих будівель у Києві та відео сьогоднішнього ракетного удару агресора по торговому центру в Кременчузі. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. Зустріч відбулася в рамках візиту мера Києва на саміт НАТО, який відбудеться в столиці Іспанії.

«Перша зустріч у Мадриді, куди я прибув на саміт НАТО, – з мером іспанської столиці Хосе Луїсом Мартінес-Алмейдою. Я розказав своєму колезі що насправді чинять російські варвари в Україні, як убивають мирних мешканців, знищують наші міста і селища. Показав відео зруйнованих будівель у столиці. Показав сьогоднішнє відео з Кременчуга, де в страшній пожежі після ракетного удару по торговому центру, рятують мирних українців. Де збільшується кількість загиблих і поранених», – наголосив Віталій Кличко.

Також мери обговорили гібридну війну, дезінформацію і маніпуляції, які чинить росія. Зокрема, й провокацію, коли кілька днів тому дзвонили від  імені Віталія Кличка кільком мерам європейських столиць. В тому числі, і меру Мадрида.

«Я підкреслив, що російський агресор веде сьогодні війну на всіх фронтах. І намагається дискредитувати Україну перед її партнерами та друзями. Меру та представникам усіх політичних сил у міській раді Мадрида я подякував за те, що їх місто приймає біженців з України. За гуманітарну допомогу, яку надає Києву й Україні. В Мадриді створили кілька логістичних центрів, де акумулюють допомогу і відправляють в Україну.  Я дуже вдячний нашим друзям і підкреслив, що ми цінуємо це і не забудемо», – зазначив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:902 (Київське лісництво, квартал 37) у Святошинському районі міста Києва (784884417)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:910 (Київське лісництво, квартал 51) у Святошинському районі міста Києва (526841699)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:901 (Київське лісництво, квартал 36) у Святошинському районі міста Києва (314185214)
  • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРКО КАПІТАЛ», для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури у пров. Татарському, 2 у Шевченківському районі міста Києва (239068461)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДАРНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу (дитячого садку) № 445 Дарницького району м. Києва на вул. Чавдар Єлизавети, 10 у Дарницькому районі міста Києва (239324818)