Віталій Кличко прокоментував вручення підозри першому заступнику голови КМДА Миколі Поворознику

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко прокоментував вручення прокуратурою міста Києва підозри першому заступнику голови КМДА Миколі Поворознику в справі щодо земельної ділянки біля метро «Сирець». Віталій Кличко наголосив, що ділянка більше 10 років перебувала в користуванні апарату РНБО, не використовувалась за призначенням і була в занедбаному стані. Міська влада повернула землю, розчистила територію і створила там зелену зону.

«У 2019 році міська влада припинила право постійного користування ділянкою на вулиці Щусєва біля станції метро «Сирець». Місто привело занедбану територію до ладу, вивезло сміття, здійснило благоустрій території і облаштувало там сквер. Але РНБО не полишає намірів забудувати територію висотками і через правоохоронців продовжує тиснути на столичну владу», – підкреслив мер Києва.

Він нагадав, що в 2009 році земельна ділянка на вулиці Щусєва була передана апарату РНБО України в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків із підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури.

Однак у 2019 році було встановлено, що всі 10 років ділянка не використовувалась за призначенням, будівництво не було розпочате. Натомість, на земельній ділянці утворилося стихійне сміттєзвалище.

На запитання журналістів, чи відстоюватиме надалі міська влада інтереси громади в цьому питанні, Віталій Кличко підкреслив, що місто, однозначно, вживатиме всі юридичні заходи.

«Я переконаний у правовій позиції міської влади і в тому, що закон – на нашій стороні. І ми будемо відстоювати цю позицію. Більше того, це – позиція громади міста Києва – створення зелених зон. А ті, хто хоче на власні очі все побачити, – поїдьте до станції метро «Сирець» і подивіться на гарний сквер, який ми там облаштували. Тепер замість нього РНБО хоче забудувати територію багатоповерхівками. Але громада цього не хоче. І я як мер Києва відстоюю інтереси громади, яка мені доручила це робити», – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в