Віталій Кличко подякував Уряду США за допомогу у відновленні теплових мереж столиці, пошкоджених внаслідок російських обстрілів

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко подякував Уряду США за допомогу у відновленні теплових мереж столиці, пошкоджених внаслідок російських обстрілів. Про це Віталій Кличко заявив під час перевірки робіт із заміни труб на пошкодженій ділянці мереж поруч з гімназією та кількома житловими будинками в Подільському районі столиці. На місце робіт мер виїхав разом із головою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Самантою Пауер, яка сьогодні прибула до Києва, Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Бріджит Брінк та директором Регіональної Місії USAID в Україні Джеймсом Хоупом.

«Попри надзвичайно складну ситуацію та фінансові обмеження, нам вдалося цього року здійснити заміну найбільш аварійних ділянок тепломереж або пошкоджених внаслідок ракетних ударів. Значну допомогу для цього Київ отримав від Уряду Сполучених Штатів Америки. У рамках Проекту енергетичної безпеки USAID міське підприємство «Київтеплоенерго» отримало труби і трубопровідну арматуру вартістю 1,3 млн дол. Це дозволить замінити 11 кілометрів пошкоджених тепломереж. Більшість робіт – уже на завершальній стадії. Передані труби – сталеві та полімерні, з терміном експлуатації 50 років, і вони дозволять мінімізувати теплові втрати та скоротити споживання газу», – сказав Віталій Кличко.

Мер столиці додав, що з моменту, коли місто повернуло тепло-енергетичний комплекс в управління громади та створило нове потужне комунальне підприємство «Київтеплоенерго», USAID був і залишається надійним партнером Києва. Зокрема, за супроводу USAID місто залучило кредит ЄБРР обсягом 140 млн. євро на комплексну модернізацію київської теплоенергетики.

«Ми раді підтримувати та допомагати українцям. Ми поважаємо вас за вашу відвагу і боротьбу. Ви надихаєте людей у всьому світі дотримуватися демократичних цінностей. Путін недооцінив хоробрість та силу українців», – зазначила голова Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер.

Нагадаємо, що тільки за останніх 3 роки місто здійснило масштабну реконструкцію тепломереж і замінило 360 км мереж, які не оновлювали 50-60 років. Важливо, що це було комплексною модернізацією і вже дозволило зменшити аварійність на 10%, а теплові втрати – на 5%.

Київ готується до зими в надзвичайно складних умовах, залучаючи усі можливі ресурси. На сьогодні основні роботи в столиці для запуску тепла виконані. – Здійснили гідравлічні випробування тепломереж і усунули понад 2,2 тисячі аварійних пошкоджень на них. Придбали резервне паливо та джерела резервного живлення. А також необхідну кількість пересувних мобільних котелень як резервне джерело теплопостачання на випадок позаштатних ситуацій під час опалювального сезону. Вони забезпечуватимуть теплом лікарні, дитсадки, школи і працюватимуть в пунктах обігріву, які розгорне місто.

На 10% збільшили в Києві кількість аварійно-рятувальних бригад для оперативного реагування на позаштатні ситуації.

«Попри складнощі ми провели значну підготовчу роботу до зими з акцентом на максимальній економії енергоресурсів та готовності до різних можливих ситуацій», – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)