Віталій Кличко онлайн взяв участь у Глобальному саміті за демократію

Tool items

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко виступив онлайн на Другому саміті Демократії, заснованому на базі Глобальної Декларації мерів.

Саміт відбувається під патронатом Президента США Джо Байдена та прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте.

Віталій Кличко взяв участь у дискусійній панелі «Розбудова демократії знизу: Глобальна декларація мерів за демократію».

Голова Асоціації міст України подякував всім міським головам, які підписали Глобальну декларацію мерів за демократію. Та наголосив на необхідності подальшої підтримки України, яка захищає спільні цінності свободи, людської гідності, демократії, рівності, прав людини й верховенства права.

Глобальну декларацію мерів за демократію підписали близько двохсот мерів міст з усього світу для спільного захисту демократичних цінностей, на знак солідарності з іншими містами, в тому числі і в Україні, які захищаючи права людей, громад, міст і націй визначають своє демократичне майбутнє.

«В Україні декларацію вже підписали 40 мерів наших міст. Тобто кожен п’ятий підписант цього глобального документу – мер українського міста. Це символічний доказ того, що цінності Декларації є дуже важливими для місцевого самоврядування України. За минулий рік повномасштабної війни агресором були викрадені понад 50 посадовців українських муніципалітетів. Досі в російському полоні 5 мерів українських місті. Їх єдина провина – це те, що вони не втекли і не стали зрадниками, а намагалися допомогати своїм громадам в умовах війни, забезпечити права мешканців громад. Ми все робимо для їх звільнення», – зазначив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що органи місцевого самоврядування України робили і роблять все, щоб мешканці українських міст та селищ були захищені та отримували якісні послуги.

«Навіть під час війни базова гуманітарна допомога та муніципальні послуги надаються ефективно. Внутрішньо переміщені особи отримують необхідну допомогу. І ми зробимо все, щоб не було жодних дискримінацій, щоб дотримувались всі демократичні цінності, адже саме на захист прав людей спрямована Декларація. Вже сьогодні ми в Асоціації міст України, яка об’єднує всі регіони, всі українські міста, плануємо майбутнє відновлення та відбудову наших громад задля комфортного життя їх мешканців. І також забезпечуємо зв’язки та співпрацю між громадами та з аналогічними об’єднаннями муніципалітетів демократичних країн світу, які об’єднує Декларація», – наголосив Віталій Кличко.

Зазначимо, у співпраці із Світовим Парламентом Мерів, GMF Cities та учасниками Пакту про вільні міста, підписанти Глобальної декларації мерів за демократію взяли на себе зобов’язання боротися проти посягання на цілісність інших держав, відстоювати вільні і чесні вибори та демократичні рухи у всьому світі, протидіяти фальсифікації виборів, недоброчесним виборчим практикам, порушенню свободи слова та втручанню в громадянський простір.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про надання Комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01-09.02, 09.04-09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 92 кварталу Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (244746233)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛОБАЛ КОНСТРАКШН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування торговельного комплексу на вул. Вінстона Черчилля, 40 у Деснянському районі міста Києва (417391297)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕРУА МЕРЛЕН УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для обслуговування та експлуатації торгівельного центру на просп. Броварському, 3-В у Деснянському районі міста Києва (570939452)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРЦІЯ ПРИМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Здолбунівській, 2 у Дарницькому районі міста Києва (578239341)
  • Про передачу громадянці Ващенко Світлані Віталіївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Радистів, 35 у Деснянському районі міста Києва (798183390)