Віталій Кличко напередодні Дня Європи зустрівся з послами та дипломатами іноземних держав

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко напередодні Дня Європи, який в Україні відзначатимуть 21 травня, зустрівся з послами та представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні. Мер привітав дипломатів та всіх українців із Днем Європи і підкреслив, що Україна дуже високою ціною заслужила право стати повноцінним членом великої європейської родини.

«Мені дуже приємно привітати всіх з Днем Європи, який відзначатимемо 21 травня. Сьогодні українці доводять всьому світові, що вони вже ніколи не повернуться до тоталітарного режиму. Ми боремося сьогодні не тільки за свою землю і свою волю. А й за демократичні цінності, за мир і свободу всієї Європи. І ми платимо високу ціну за шлях розвитку, який обрав український народ. Росія буквально стирає з землі наші міста і села, звірствує і чинить геноцид проти українців. Це – боротьба добра зі злом. Боротьба цивілізації проти варварства. І в нас немає іншого варіанту, крім перемоги! Українці довели, що на коліна не стануть», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва подякував європейським партнерам і всім друзям України, які сьогодні допомагають нашій державі – політично, економічно, зброєю. Та які приймають українських біженців і опікуються ними.

«Я дякую вам, кожному з дипломатів, хто повернувся в Київ і працює сьогодні в Україні! Це важливо для нас! Ваша підтримка, присутність, допомога. Я переконаний, Україна переможе! Переможуть демократичні цінності і свобода. І ми обов’язково відбудуємо наші міста й села. Втілимо необхідні реформи, щоб Україна стала сильнішою і заможною. Щоб Україна стала повноцінним членом великої європейської родини. Ми це право заслужили! На жаль, дуже високою ціною, яку продовжуємо платити. Українці довели свою відданість демократії, рішучість жити в своїй – незалежній і вільній державі. Я гордий, що я – українець. І я гордий, що в України стільки друзів! Дякую вам за всю допомогу і підтримку! Разом ми все подолаємо! Слава Україні! Її героям! І слава Європі!» – наголосив Віталій Кличко.

У неформальній зустрічі, присвяченій Дню Європи, взяли участь дипломати 23 держав, зокрема посли 17 іноземних країн.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)