Віталій Кличко нагадав у відео про березень 2022 року – чи не найскладніший місяць для Києва за час широкомасштабної війни

Tool items

Віталій Кличко, через рік оборони Києва, опублікував відео про те, яким був для столиці березень 2022 року. Коли Київ оборонявся, працював і жив, поки в передмістях точилися бої, і ворог рвався до міста. Відео мер столиці опублікував на своєму каналі в Youtube.

«Рівно 13 місяців українці б’ються за свою свободу і незалежність. За свої міста і села, за життя своїх близьких і майбутнє своїх дітей. 13 місяців з того дня, як наше життя перевернулося і багато в чому набуло інших сенсів… За цей час кожен з нас по-новому відкрив і людей, які поруч, і людей незнайомих, але тих, хто живе в нашому місті, в нашій країні. Так, дехто з них розчарував, але таких менше. А більшість українців показали себе відважними бійцями. І наша вічна шана тим Героям, які поклали своє життя за Україну… Ми по-справжньому зрозуміли, наскільки ми любимо свою країну і своїх співгромадян. І що разом ми – сила, яку ніколи не здолають російські варвари. Разом ми все подолаємо і переможемо!» – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що березень 2022 був чи не найскладнішим місяцем для столиці. У передмістях точилися бої і ворог рвався до Києва. Місто оборонялося, працювало і жило. Кияни, разом із ЗСУ, захищали і берегли столицю.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки