Віталій Кличко: Київрада на наступному засіданні виділить дотацію на тариф «Київпастрансу» та «Київському метрополітену»

Tool items

Київрада на наступному засіданні 7 грудня розгляне питання про виділення додаткових коштів «Київпастрансу» та «Київському метрополітену» – дотацію 500 мільйонів гривень на тариф на проїзд у комунальному транспорті. Про це на початку засідання Київради сказав мер столиці Віталій Кличко.

«Пропоную на засіданні у наступний вівторок розглянути як невідкладний проект рішення про зміни до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету міста на 2021 рік. Нагадаю, йдеться про наповнення статутного капіталу «Київтеплоенерго». Згідно з нашим рішенням, аби не піднімати тарифів на опалення і гарячу воду для киян, ми з вами виділили загалом 2 мільярди гривень. 400 мільйонів перерахували попередніми рішеннями. Тепер йдеться про 1,6 мільярда. Окрім «Київтеплоенерго», кошти також повинні отримати транспортні підприємства міста – «Київпастранс» і «Київський метрополітен». 500 мільйонів гривень – як дотацію на тариф на проїзд у комунальному транспорті міста», – повідомив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Марченку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у с. Биківня у Деснянському районі міста Києва (422015852)
  • Про відмову громадянці Данько Ірині Владиславівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Закарпатській, 15 у Голосіївському районі міста Києва (533401840)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201683671)
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КЛЕН.» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території на вул. Драгоманова, 14-а у Дарницькому районі міста Києва (536039762)
  • Про відмову громадянину Мосичу Вадиму Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Залежної у Голосіївському районі міста Києва (201272884)