Віталій Кличко: Київрада має схвалити рішення, щоб і до будинків ОСББ і ЖБК були застосовані тарифи минулого опалювального сезону

Tool items

Київрада має схвалити рішення, щоб і до будинків ОСББ і ЖБК були застосовані тарифи минулого опалювального сезону. Про це мер Києва Віталій Кличко сказав на початку засідання Київради.

«Колеги, сподіваюся, ми сьогодні ефективно попрацюємо. Зокрема, маємо розглянути і ухвалити дві міських цільових програми. Про охорону культурної спадщини та програму «Безпечна столиця». Думаю, не треба розповідати, наскільки важливі обидва питання для міста», – сказав Віталій Кличко.

Також депутати мають відкоригувати рішення Київради стосовно проходження опалювального сезону 2021-2022 років.

«Ідеться про те, щоб до будинків ОСББ і ЖБК теж були застосовані тарифи минулого опалювального сезону. Це важливо. Бо йдеться про понад 400 житлових будинків», – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Марченку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у с. Биківня у Деснянському районі міста Києва (422015852)
  • Про відмову громадянці Данько Ірині Владиславівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Закарпатській, 15 у Голосіївському районі міста Києва (533401840)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201683671)
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КЛЕН.» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території на вул. Драгоманова, 14-а у Дарницькому районі міста Києва (536039762)
  • Про відмову громадянину Мосичу Вадиму Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Залежної у Голосіївському районі міста Києва (201272884)