Віталій Кличко: Київ отримав гуманітарну допомогу від iталійських партнерів – тенти, буржуйки і генератор

Tool items

Київ отримав чергову партію гуманітарної допомоги від італійських партнерів – десять тентів (площею 23 кв. м.), десять буржуйок і генератор. Допомогу передали італійський фонд Hope Ukraine та організація Doctors with Africa CUAMM за підтримки української благодійної організації «Благодійний Фонд 8848».

«Ми вже пережили два складних місяці зими. Залишився ще лютий і частина березня. Але, переконаний, і з тим, що зробило і робить місто, і з допомогою наших друзів та партнерів, ми вистоїмо і все подолаємо. От і сьогодні, дякуючи іноземним партнерам – італійському фонду Hope Ukraine, італійській організації Doctors with Africa CUAMM, а також українській організації «Благодійний Фонд 8848» ми отримали 10 тентів, 10 буржуйок і 1 генератор. Все це місто передасть для забезпечення столичних пунктів обігріву», – сказав Віталій Кличко.

За словами мера Києва, вже протягом року ці три фонди не зупиняють підтримку України та Києва. Вони, зокрема, сприяли ввезенню в Україну великої кількості теплого одягу, взуття, генераторів та спеціальних тентів, розроблених ООН, частину з яких передають українській столиці.

«Дякуємо тим нашим партнерам, які надають гуманітарну та фінансову допомогу, політичну підтримку. А також, вкрай важливо, – допомогу озброєнням. Тому що зброя на сьогоднішній день є ключовою потребою для закінчення цієї безглуздої війни, яку розпочала росія проти України. Об’єднання цивілізованого світу довкола України – запорука повернення миру в Україні та Європі», – наголосив Віталій Кличко.

«Допомога, що надана, зокрема, італійським урядом Києву, – це знак солідарності італійського народу з Україною. Італія була та залишається разом з Україною у цей драматичний і трагічний момент історії. Немає слів, щоби описати страждання українського народу та українських дітей через напад росії. Ми сподіваємось, що сьогоднішній подарунок забезпечить комфорт та зігріє тих, хто не має теплого місця для ночівлі. І це знак солідарності та дружби, що об’єднує наші два народи. Сподіваємось, що мир скоро повернеться на вашу землю», – наголосив консул Італійської Республіки в Україні Серджо Федеріко Ніколачі. Він також додав, що загалом Італія зібрала 164 млн євро на гуманітарні ініціативи задля підтримки українського народу.

Нагадаємо, цієї зими столиця зробила все можливе, щоб вистояти за найгіршого сценарію: закупили та залучили у якості допомоги генератори, мобільні котельні, теплові пушки – для лікарень та всіх інших об’єктів критичної інфраструктури. Зробили запаси пального до них. Створили систему пунктів обігріву для мешканців міста, де люди можуть зігрітись, підзарядити гаджети, отримати актуальну інформацію у випадку тривалої відсутності електроенергії та тепла в їхніх домівках. Загалом у Києві працюють уже понад 530 пунктів міста та ДСНС, а також понад сотня пунктів, функціонування яких забезпечує бізнес.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва