Віталій Кличко: Київ отримав допомогу від міжнародних партнерів – поліцейські автомобілі, комунальну техніку та генератори

Tool items

Київ отримав від німецьких партнерів 7 поліцейських автомобілів, 4 автівки для «Київзеленбуду», щоб доглядати за столичними парками та скверами, і мікроавтобус для бойового чергування «Київської служби порятунку». А Данія передала Києву 8 потужних генераторів. Сьогодні мер Києва Віталій Кличко передав техніку столичним поліцейським та комунальникам.

«Сьогодні ми передаємо патрульній поліції Києва 7 поліцейських автомобілів Volkswagen Transporter, які отримали від наших німецьких партнерів. Ці авто Києву передало Міністерство внутрішніх справ, спорту та інтеграції Федеральної землі Баварія. Ще два тижні тому ці автомобілі забезпечували правопорядок на півдні Німеччини, а в наступні декілька днів заступлять на службу у патрульній поліції столиці України. Автівки обладнані спеціально для потреб патрульної поліції, мають усе необхідне для ефективного виконання службових завдань поліцейськими», – зазначив Віталій Кличко.

Німецькі партнери передали техніку і київським комунальникам. Сучасні автівки надійшли від міста-побратима Києва – Мюнхена. Це – 4 авто FIAT DOBLO VW CADDY, що будуть використовуватись «Київзеленбудом» при догляді за столичними парками та скверами. А також мікроавтобус MERCEDES SPRINTER, який заступить на бойове чергування у КАРС «Київська служба порятунку». 

Також сьогодні підприємству «Київтеплоенерго» передали 8 потужних генераторів від данських партнерів – міста-побратима Оденсе. Їх встановлять у котельнях, щоб забезпечити теплопостачання в оселі киян під час відключень електроенергії. Раніше, наприкінці минулого року, Оденсе уже передавало столиці 9 генераторів. 

Посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен зауважив, що майже рік тому, коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії, члени «Ротарі Клубу» у місті-побратимі Києва Оденсе вирішили збирати кошти для допомогти Україні. І члени групи Ротарі з Оденсе звернулися до своїх колег у Києві. Сьогодні є результат цієї роботи. 

«Я спитав у одного данського активіста – навіщо ви це робите, в чому ваша мотивація. І він сказав мені: «Ми мусимо. Бо коли настає темрява, то потрібні друзі». І це свідчить про те, що данці та українці поділяють спільні фундаментальні цінності – такі як воля, свобода, демократія і верховенство права. Це єднає нас як у мирні часи, так і в часи війни. Ваша боротьба – це також і наша боротьба. І ваша свобода – це також і наша свобода. Ці генератори символізують нашу підтримку українського народу, з яким у нас спільні цінності. І я бажаю, щоб генератори допомагали освітлювали місто Київ, надаючи ще більше наснаги і незламності його мешканцям», – сказав Посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен.

Мер Києва Віталій Кличко подякував Німеччині та Данії, представникам «Оденсе Сіті Ротарі Клаб» та «Ротарі Клуб Київ», а також всім міжнародним партнерам за допомогу Києву та Україні в цей складний час.

Нагадаємо, Київ не припиняє оснащувати інфраструктурні об’єкти та пункти обігріву столиці альтернативними джерелами електроенергії, обладнанням для обігріву. Загалом від початку війни Київ також залучив та отримав від європейських партнерів 40 сучасних карет швидкої допомоги, 36 пожежних автомобілів (2 із них у грудні відправили в Харків, який зазнає постійних обстрілів) та 72 автобуси. А також кілька сотень генераторів різної потужності.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва