Вікторія Муха: У Києві планують відзначити Дні Лейпцига у травні 2022 року

Tool items

У рамках візиту київської делегації до міста Лейпциг було напрацьовано ідеї щодо святкування Днів Лейпцига у Києві, які планують провести у травні 2022 року.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха на особистій сторінці у мережі Facebook.

За словами депутатки, у процесі робочих зустрічей з лейпцизькими колегами було заключено попередні домовленості про посилення співпраці між культурними інституціями Києва та Лейпцига, а також подальший обмін досвідом та відзначення Днів Лейпцига у Києві.

«Заплановано, що однією з основних локацій у рамках святкування Днів Лейпцига у Києві стане кінотеатр «Лейпциг», який підпорядкований КП «Київкінофільм». У кінотеатрі буде проведено фестиваль німецького кіно, а також створено мистецький простір, який стане осередком лейпцизької культури у Києві та місцем для діалогу громадськості з міською владою через культурні ініціативи», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка підкреслила, що неподалік у парку «Інтернаціональний» відбудеться фестиваль української та саксонської кухні.

«Ідея створити гастрономічний фестиваль виникла під час презентації видання «Поліфонія міського партнерства Лейпциг-Київ 60 років». На презентацію приїхав один з авторів спогадів, які увійшли до ретроспективного видання, Ральф Леман – кухар, який багато років тому працював у ресторані української кухні «Місто Київ», а потім перейшов на роботу в ресторан саксонської кухні», – розповіла Вікторія Муха.

Депутатка додала, що ця історія надихнула на створення проєкту, який представляє українські кулінарні традиції у діалозі з саксонськими традиціями через досвід людини, яка дотична до обох культур.

Фото надані містом Лейпциг.
Автор: Eric Kemnitz.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)