Відновлення озера Синє, розчистка русла річки Либідь та утилізація ламп розжарювання: Київрада підтримала перелік природоохоронних заходів у Києві на 2024 рік

Tool items

Київська міська рада підтримала перелік природоохоронних заходів, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2024 році. Перелік, зокрема, включає роботи з відновлення озера Синє, обстеження та розчистку русла річки Либідь та заходи з утилізації ламп розжарювання, отриманих у межах програми обміну. Про це повідомив заступник голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.

«При формуванні переліку природоохоронних заходів враховували нагальні потреби у сфері захисту довкілля, а також запити киян. У багатьох випадках йдеться також і про безпекові питання. Це, зокрема, протизсувні заходи в парках. Важливо, що ухвалені заходи фінансуватимуться зі спеціального міського фонду, кошти якого можуть бути направлені винятково на вирішення проблем, пов’язаних із охороною довкілля», – зазначив Володимир Прокопів.

За словами директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександра Возного, до переліку також увійшли спеціальні заходи, спрямовані на захист об’єктів природно-заповідного фонду, утилізація відходів у межах всеукраїнської програми з обміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи та проведення наукових досліджень у сфері екології.

«Дякуємо депутатам Київради за підтримку важливих для міста і його мешканців природоохоронних заходів. Реалізація всіх цих запланованих кроків сприятиме вирішенню цілої низки викликів, із якими маємо справу сьогодні. А також допоможе Києву стати ще більш зеленим та екологічним у майбутньому», – сказав Олександр Возний.

Нагадаємо, що фінансування ухвалених заходів відбуватиметься після відповідного розподілу коштів Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)