Валентин Мондриївський: Триває останній день реєстрації проєктів на отримання грантів Київського міського голови в галузі освіта

Tool items

Триває останній день реєстрації проєктів на отримання грантів Київського міського голови в галузі освіта — 2021. Про це повідомив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

Валентин Мондриївський підкреслив, що встигнути подати заявку на сайті можна до кінця доби. Для цього треба заповнити відповідну форму за посиланням: https://kyivosvita.com/grant.

«Завдяки відкритому конкурсу столичні заклади освіти можуть отримати по 200 тисяч гривень для реалізації своїх ідей! При обранні найкращого проєкту найбільшу увагу звертатимуть саме на інноваційність підходів колективів», — розповів заступник голови КМДА.

За його словами, цьогоріч учасники можуть запропонувати проєкти за такими напрямами: «Заклад з ідеєю» (спрямування «Інновації та інфраструктура» та «Дослідження й наука») та «Новий освітній простір» (спрямування: «Сучасне інклюзивне освітнє середовище», «Цифровий освітній простір»).

«Кожен заклад освіти столиці — унікальний механізм. І наше завдання з командою мера Віталія Кличка — забезпечувати якісний пропорційний розвиток кожного садочка, школи, закладу позашкілля, професійно-технічної та вищої освіти», — додав Валентин Мондриївський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 23 липня 2007 року №№63-6-00421 (зі змінами), 63-6-00422 (зі змінами), укладених між Київською Міською радою та відкритим акціонерним товариством «Гідромеханізація»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі насосної станції № 9 на вул. Миколайчука Івана, 19 Б у Дніпровському районі міста Києва (334117899)
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)