В Університеті Грінченка відзначили 160-ту річницю від дня народження Бориса Грінченка

Tool items

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 08 грудня відбулися урочистості до Дня Університету, 160-ої річниці від дня народження Бориса Грінченка та 30-річчя відновлення імені Бориса Грінченка в назві Університету «Грінченко – наш сучасник».

Урочистості розпочалися з нагородження воїнів-грінченківців медалями «Честь. Слава. Держава» – за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, героїзм, бойові заслуги в захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Відзнаки вручив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

«Я гордий сьогодні вручити від імені Київської міської ради, від імені Київського міського голови Віталія Кличка нагороди – те найменше, чим ми можемо відзначити наших Захисників. Дякуємо вам! І будемо сподіватися, що через рік, у цій же залі, ми зустрінемося вже після нашої Перемоги в цій війні. Слава Україні!» – наголосив Володимир Бондаренко.

Вітаючи грінченківську громаду із Днем Університету, проректор, голова комісії з реорганізації Університету Грінченка Олександр Турунцев зазначив:

«Університет – це не просто стіни, а перш за все це люди, які тут навчаються і працюють. Дуже важливо, що ми втілюємо нашу спільну місію – служити людині, громаді, суспільству. Я впевнений, що все те, що ми надбали за ці роки, буде тільки примножуватися й удосконалюватися».

Олександр Турунцев вручив медалі Бориса Грінченка «За служіння людині, громаді, суспільству» та «За особистий внесок у розвиток Університету». Іменними стипендіями Бориса Грінченка були відзначені студенти, які мають відмінні успіхи в навчанні, беруть активну участь у громадському житті, займаються благодійництвом, волонтерством. Крім того, було вручено грант переможцю конкурсу соціальних проєктів «З Києвом і для Києва» – журі обрало проєкт «Тактична домедична підготовка цивільних».

Цього дня відбулося відкриття виставки живопису, графіки та виробів декоративно-прикладного мистецтва в Галереї імені Віктора Огнев’юка «Натхненні Грінченком», а також презентація документального фільму майстерні тележурналістики «АстудіЯ» Університету «Не_остання вишиванка Грінченка».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)