В Оболонському районі відремонтовано ділянку автомобільної дороги по вулиці Йорданській

Tool items

В Оболонському районі відремонтовано ділянку автомобільної дороги по вулиці Йорданській.

За словами депутата Київської міської ради Богдана Чорнія, працівники комунальних підприємств в умовах воєнного стану продовжують ремонтувати автошляхи з метою підвищення рівня безпеки всіх учасників дорожньо-транспортного руху.

«Мешканці Оболонського району звернулись до моєї громадської приймальні щодо проведення належного ремонту автомобільної дороги. Дорожнє покриття на зазначеній частині по вулиці Йорданській було зношеним та потребувало негайного оновлення. Аварійний стан дороги ускладнював роботу екстрених служб, які прямували на виклики. Керівництво КП «ШЕУ Оболонського району» оперативно відреагувало на моє депутатське звернення, та відремонтували асфальтне покриття. Відтепер маршрут зручний та безпечний для водіїв і пішоходів. Міська влада створює комфортні умови для пересування автомобілістів задля зменшення кількості ДТП у столиці. Закликаю киян та гостей міста не нехтувати правилами дорожнього руху», – зазначив Богдан Чорній.

Депутат додав, що в цей складний воєнний час депутатські громадські приймальні працюють у посиленому режимі, кожен громадянин може направити звернення або прийти особисто задля того, щоб вирішити різного роду господарські питання.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»