В Києві створено «Київську міську лікарню ветеринарної медицини»

Tool items

Відповідне рішення підтримано Київрадою на засіданні 4 березня. Згідно рішенню, КП «Притулок для тварин» та КП «Центр ідентифікації тварин» було реорганізовано в одне комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

“Реорганізація не має на меті ліквідацію і зупинку діяльності даних напрямків. Це дозволить більш ефективно і економно використовувати кошти міського бюджету та дасть можливість оптимізувати роботу комунальних підприємств”, - доповів очільник Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець.

Також, керівником департаменту було зазначено, що київська влада підтримує ідею щодо відкритого конкурсу на посаду керівника КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», а також на постійні посади в цьому підприємстві.

Окрім того, буде створена «гаряча лінія», куди кожен громадянин зможе звернутися з проблемою по безпритульних тваринах, а задля уникнення проблем подалі – буде створений «зоологічний патруль», котрий буде займатися перевезенням тварин.

Для проведення реорганізації з міського бюджету в 2015 році буде виділено 10,5 млн грн на створення ветеринарної лікарні, з яких 8,5 млн грн – зарплати працівникам (190 осіб), а 2 млн грн – поточні витрати на ліки, обладнання тощо.

Зауважимо, що в 2014 році з бюджету Києва на функціонування КП «Притулок для тварин» та КП «Центр ідентифікації тварин» було виділено 12 млн грн. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»