Управління з питань розвитку механізмів прямої демократії, регіонального та міжнародного співробітництва у сфері розвитку місцевого самоврядування

Відділи

Посадові особи

Павлов Юрій Сергійович (Начальник управління)
Муха Вікторія Вячеславівна (Заступник начальника управління)
Янзюк Олександр Іванович (Заступник начальника управління - начальник відділу)

Адреса і телефон

Адреса: вул. Хрещатик, 36, каб. 510, 701б, 1019, 1114
Телефон: 202-70-48, 202-73-97, 202-71-07

Файли

Основні функції та напрямки роботи: 

Удосконалення існуючих, розробка та адаптація нових форм і механізмів безпосередньої участі громадян у вирішенні важливих питань місцевого значення.

Сприяння активізації та підвищенню участі громадськості у розв'язанні актуальних проблем місцевого самоврядування.

Забезпечення діяльності постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

Налагодження та розвиток партнерських зв’язків з іншими містами України і зарубіжних країн з метою сприяння розвитку співробітництва, обміну досвідом з актуальних питань місцевого самоврядування.

Забезпечення організаційного та протокольного обслуговування зовнішніх зв’язків Київської міської ради, депутатського корпусу, координація роботи з іноземними представниками і делегаціями.

Залучення фахівців, експертів, експертних організацій до розгляду та участі у вирішенні питань, що належать до повноважень Київської міської ради.

Здійснення постійних контактів з міжнародними організаціями (урядовими та неурядовими), дипломатичними і консульськими установами з метою подальшого розвитку міжнародного співробітництва та участі у міжнародних програмах.

Налагодження взаємодії Київської міської ради з органами державної влади, місцевими органами виконавчої влади, структурними утвореннями політичних партій та інститутами громадянського суспільства, органами самоорганізації населення.

Аналіз процесів децентралізації та регіональної політики, їх впливу на розвиток громадянського суспільства з метою реалізації місцевих інтересів.

Попередній розгляд та опрацювання службової кореспонденції, доручень Київського міського голови та заступника міського голови - секретаря Київської міської ради, звернень громадян, листів від державних органів, підприємств, установ, організацій, що надходять до постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків і управління.

Підготовка довідкових, інформаційно-аналітичних матеріалів для розгляду на  нарадах, конференціях та інших заходах з питань, що належать до компетенції управління.

Розробка проектів нормативно-правових актів, що належать до повноважень управління.

Здійснення регулярного інформаційного наповнення даних актуальною інформацією та постійне її оновлення у відповідних розділах офіційного веб-сайту Київської міської ради, у межах компетенції управління.

Сприяння взаємодії Київської міської ради з органами державної влади і місцевими органами виконавчої влади, їх посадовими особами, підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян та окремими фізичними особами, з міжнародними організаціями (урядовими та неурядовими), дипломатичними і консульськими установами.

Забезпечення проведення прийомів, зустрічей, переговорів, круглих столів, міжнародних конференцій, тренінгів  із зарубіжними делегаціями з питань підтримки реформи децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування.

 Організація офіційних візитів керівництва секретаріату Київської міської ради, депутатів міської ради, представників постійних комісій, фракцій, посадових осіб секретаріату Київської міської ради за кордон.    

Опрацювання заяв та відповідних документів ініціативних груп про надання дозволів на створення органів самоорганізації населення, готує відповідні проекти рішень Київської міської ради, надає консультативну та методичну допомогу ініціативним групам з питань утворення та діяльності органів самоорганізації населення  на території  міста Києва.

Розгляд документів та заяв депутатів Київської міської  ради щодо утворення, відповідних змін та припинення діяльності громадських приймалень, готує відповідні  документи з цього питання.

Участь у заходах, які стосуються організації проведення загальних зборів членів територіальної громади міста Києва, за відповідним дорученням керівництва секретаріату Київської міської ради.

Здійснення організаційних заходів щодо розгляду електронних петицій, адресованих Київській міській раді, та попереднього опрацювання і перевірки на відповідність чинному законодавству документів, поданих у порядку місцевих ініціатив та громадських слухань.

Участь в організації, підготовці та проведенні загальноміських свят до Дня Українського національного прапора в столиці України - місті  Києві (щорічно 24 липня) та Дня місцевого самоврядування (щорічно 07 грудня).

Розширений пошук

Графік роботи

Пн-Чт 09:00 - 18:00

Пт 09:00 - 16:45

Сб-Нд вихідний

обід 13:00 - 13:45