У столиці затвердили план діяльності Київської міської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів

Tool items

З метою здійснення державної регуляторної політики у столиці затвердили план діяльності Київської міської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 02 грудня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 70 депутатв.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань регуляторної політики Ігоря Кириленка, затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік забезпечить дотримання принципів державної регуляторної політики при прийнятті нормативно-правових актів у Київській міській раді.

«Ми не будемо збавляти темпів у наступному році, оскільки маємо багато планів та актуальних питань в усіх галузях життєдіяльності міста, які Київська міська рада буде вирішувати. Головні питання, якими буде опікуватися депутатський корпус, – це врегулювання питань сфери благоустрою та охорони довкілля, побутових відходів, підвищення ефективності використання майна, утримання ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва. Необхідно вдосконалити процедуру набуття та реалізації прав на землю, створювати нові дитячі ігрові та спортивні майданчики, запровадити захист тварин та здійснювати озеленення», – зазначив Ігор Кириленко.

Депутат додав, що план діяльності Київської міської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів нараховує всього 39 пунктів, які необхідно виконати протягом наступного року.

У термін до 15 грудня поточного року необхідно затвердити план та забезпечити його оприлюднення не пізніше, як у десятиденний строк, передбачений Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі