У столиці затвердили план діяльності Київської міської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів

Tool items

З метою здійснення державної регуляторної політики у столиці затвердили план діяльності Київської міської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 02 грудня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 70 депутатв.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань регуляторної політики Ігоря Кириленка, затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік забезпечить дотримання принципів державної регуляторної політики при прийнятті нормативно-правових актів у Київській міській раді.

«Ми не будемо збавляти темпів у наступному році, оскільки маємо багато планів та актуальних питань в усіх галузях життєдіяльності міста, які Київська міська рада буде вирішувати. Головні питання, якими буде опікуватися депутатський корпус, – це врегулювання питань сфери благоустрою та охорони довкілля, побутових відходів, підвищення ефективності використання майна, утримання ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва. Необхідно вдосконалити процедуру набуття та реалізації прав на землю, створювати нові дитячі ігрові та спортивні майданчики, запровадити захист тварин та здійснювати озеленення», – зазначив Ігор Кириленко.

Депутат додав, що план діяльності Київської міської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів нараховує всього 39 пунктів, які необхідно виконати протягом наступного року.

У термін до 15 грудня поточного року необхідно затвердити план та забезпечити його оприлюднення не пізніше, як у десятиденний строк, передбачений Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Марченку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у с. Биківня у Деснянському районі міста Києва (422015852)
  • Про відмову громадянці Данько Ірині Владиславівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Закарпатській, 15 у Голосіївському районі міста Києва (533401840)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201683671)
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КЛЕН.» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території на вул. Драгоманова, 14-а у Дарницькому районі міста Києва (536039762)
  • Про відмову громадянину Мосичу Вадиму Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Залежної у Голосіївському районі міста Києва (201272884)