У столиці відкриють комунальну школу та дитячий садок

Tool items

У столиці відкриють комунальну школу та дитячий садок

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджет та соціально-економічного розвитку депутати підтримали створення комунальної школи та дитячого садочку.

Школа І ступеня № 333 розташовуватиметься в новобудові на вул. Єлизавети Чавдар, 16 у Дарницькому районі столиці. Новий загально-освітній заклад розрахований на 360 місць.

«Фінансування будівництва школи здійснює приватний забудовник. Він передасть загально-освітній заклад у власність міста в рахунок сплати пайової участі у розвиток соціальної інфраструктури столиці. Введення в експлуатацію заплановане за кілька місяців. Таким чином, школа зможе приймати перших учнів уже у вересні цього року», - зазначив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков.

З’явиться цьогоріч у столиці і ще один комунальний дитячий садок. Дошкільний навчальний заклад розміщуватиметься в новобудові на проспекті Науки, 65 у Голосіївському районі міста.

«Проспект Науки є мікрорайоном інтенсивної забудови. Там наразі в електронній черзі перебуває понад 600 дітей віком до 6 років. Відкриття нового комунального дитсадка у цьому районі частково вирішить цю проблему, адже новий дошкільний заклад зможе прийняти 6 груп, а це приблизно 110 дітей», - повідомив Андрій Странніков.

Відповідні проекти рішення Київрада має розглянути на найближчій сесії.  

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ