У столиці відбувся День відкритих дверей спортивних клубів Деснянського району «SPORT FEST-2021»

Tool items

У столиці відбувся День відкритих дверей спортивних клубів Деснянського району м. Києва «SPORT FEST-2021». Участь у відкритті заходу взяла заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

Тренери та вихованці клубів Деснянського районного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели виступи та майстер-класи з різноманітних видів спорту – футболу, боксу, спортивного туризму, самбо, дзюдо, спортивної рибалки, вільної боротьби, художньої гімнастики, таїландського боксу, пауерліфтингу, шахів, боротьби кураш, тхеквондо, баскетболу.

«Місто завжди сприяє проведенню подібних заходів, адже одним із пріоритетів столичної влади є залучення молоді до занять спортом та підтримка здорового способу життя. Завдяки Дню відкритих дверей спортивних клубів Деснянського району «SPORT FEST-2021» молодь мала можливість спробувати свої вміння та обрати той вид спорту, який йому до вподоби. Маю надію, що подібні заходи проводитимуться і надалі», – зазначила Олена Говорова.

Захід відбувся на Центральній спортивній арені Деснянського району на вул. Драйзера, 2-Б.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)