У столиці розробляють заходи для реалізації безбар'єрних рішень у всіх сферах життєдіяльності

Tool items

У столиці за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка та ініціативи заступниці голови КМДА, відповідальної за впровадження безбар'єрності в Києві Марини Хонди, у співпраці з ГС «Ліга сильних» та ГО «Центр розвитку міст» відбувся перший проєктний семінар «Впровадження безбар’єрності та доступності у м. Києві: перспективи та виклики на друге півріччя 2024 року». 

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, для кращого розуміння ситуації представники Департаментів КМДА та Центру організації дорожнього руху прозвітували про імплементацію ними елементів безбар'єрності в міські цільові програми.

«Питання безбар'єрності стосується кожного, оскільки це потреба не лише людей з інвалідністю, але й всіх маломобільних груп населення: людей похилого віку, з маленькими дітьми, з тимчасовою втратою рухливості. Київ формує інклюзивне суспільство, де кожна людина має можливість брати участь у всіх аспектах життя та реалізовувати свій потенціал. Необхідно об'єднувати зусилля, щоб безбар'єрними ставали цілі міські простори, і люди могли безперешкодно пересуватись та отримувати послуги. Міська влада постійно вживає заходи для підвищення рівня доступності у столиці. На приклад, на минулому засіданні Київрада додатково виділила районним державним адміністраціям 200 мільйонів гривень на капітальні ремонти вхідних груп житлових будинків та встановлення пандусів», – наголосила Леся Петрівська.

За словами депутатки Київської міської ради Олесі Зубрицької, міська влада відкрита до діалогу та регулярно проводить зустрічі з громадськістю та експертами щодо розбудови безбар'єрної столиці.

«Київ має бути безбар'єрним і комфортним містом для усіх жінок і чоловіків, які мешкають у ньому. Таку мету ставлять перед собою Київський міський голова Віталій Кличко, депутатський корпус Київради та КМДА. Під час семінару представники міської влади спільно з представниками експертного та громадського середовища розбирали конкретні кейси, визначали проблематику щодо реалізації безбар'єрних рішень. А також напрацьовували пропозиції щодо забезпечення безбар’єрності у відповідних сферах на 2024 рік», – додала Олеся Зубрицька.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянину Янковському Ігорю Івановичу та громадянці Кришталь Інні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Орхідейній, 92 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (539827998)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕМБЕР РІАЛ ЕСТЕЙТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Васкула Ореста, 13 у Святошинському районі міста Києва (656404484)
  • Про передачу громадянину Ференцю Олександру Борисовичу земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Івана Огієнка, 15 у Солом'янському районі міста Києва (798258392)
  • Про передачу громадянці Москаленко Ірині Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Бобринецькій, 40б у Деснянському районі міста Києва (555327054)
  • Про передачу громадянину Школьному Олександру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Береста Олексія, 8а у Святошинському районі міста Києва (433273183)