У столичних школах почала працювати «Муніципальна охорона»

Tool items

Працівники комунальної організації «Муніципальна охорона» приступили до охорони київських шкіл. Так, перші охоронники відсьогодні забезпечуватимуть фізичну та технічну охорону на час учбового процесу в кількох освітніх закладах Святошинського району. До кінця року планується забезпечити охорону всіх столичних шкіл. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Щонайменше одна особа із «Муніципальної охорони» перебуватиме в кожній школі столиці, забезпечуючи охорону та безпеку школярів.

Нагадаємо, що наразі триває набір та підготовка штату охоронників для шкіл. До команди «муніципалів» запрошують людей із досвідом роботи на подібній посаді, зокрема тих, які мають свідоцтво охоронника.

Працюватимуть охоронці у школах відповідно до Закону України «Про охоронну діяльність» та ліцензійних умов провадження охоронної діяльності. Основною функцією «Муніципальної охорони» в освітніх закладах є охорона дітей та безпека працюючого персоналу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)