У сквері по вулиці Калнишевського відбулась толока з метою облаштування та благоустрою зеленої зони

Tool items

В Оболонському районі з метою облаштування та благоустрою зеленої зони провели толоку у сквері по вулиці Калнишевського, 6.

За словами депутата Київської міської ради Богдана Чорнія, необхідно проводити благоустрій міських територій та створювати комфортні умови для відпочинку киян та гостей столиці навіть у воєнний час, оскільки місто має розвиватись та повертатись до нормального ритму роботи.

«Спільно з працівниками КП УЗН Оболонського району провели толоку у сквері, а також оглянули територію з метою подальшого облаштування зеленої зони. У час війни виникає багато нових суспільних викликів, які ми оперативно вирішуємо, попри це виконуємо заплановані роботи щодо благоустрою міських територій. Щоденно десятки людей прогулюються стежками парку, тому необхідно створити комфортні умови для їх дозвілля», – зазначив Богдан Чорній. 

Депутат додав, що також цьогоріч спільно з КО «Київзеленбуд» заплановано розробити та погодити з громадою концепцію сучасного парку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста