У Печерському районі після капітального ремонту відкрито музичну школу імені Д. Д. Шостаковича

Tool items

У Печерському районі після капітального ремонту відкрито оновлену музичну школу імені Д. Д. Шостаковича.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Алла Шлапак.

За словами депутатки, міська влада створює гідні умови для навчання талановитих дітей та молоді у Києві.

«З моменту створення проєкту ремонту у 2017 році було реалізовано укріплення фундаменту будівлі та відновлено дренажну систему, відремонтовано стелю та підлогу, облаштовано нові двері та вікна, проведено електромонтажні та сантехнічні роботи, встановлено опалювальну систему. Крім того, інтер’єр школи прикрасили зображенням Дмитра Шостаковича та його незмінного атрибута – окулярів», – зазначила Алла Шлапак.

Депутатка розповіла, що протягом семи років разом з громадою тримала питання відновлення навчального закладу на контролі.

«Мені надзвичайно приємно, що я змогла долучитися до відновлення цього чудового закладу із багаторічною історією. Переконана, що в майбутньому він продовжить виховувати покоління талановитих киян. Наразі у школі навчається близько 370 учнів та працює 67  співробітників. Разом із класичними формами навчання викладачі впроваджують нові сучасні напрямки. За роки існування навчальний заклад випустив 4,5 тисячі музикантів», – підкреслила Алла Шлапак.

Депутатка додала, що щорічно учні школи стають лауреатами міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів юних виконавців та композиторів.

Довідка. Навчальний заклад було відкрито у 1945 році. З 1976 року школі присвоєно ім’я композитора Дмитра Шостаковича. Тут навчаються з фаху: фортепіано, скрипка, арфа, бандура, баян, акордеон, гітара, домра, труба, кларнет, саксофон, корнет, тромбон, флейта, сопілка, академічний вокал, є клас композиції.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)