У Печерському районі після капітального ремонту відкрито музичну школу імені Д. Д. Шостаковича

Tool items

У Печерському районі після капітального ремонту відкрито оновлену музичну школу імені Д. Д. Шостаковича.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Алла Шлапак.

За словами депутатки, міська влада створює гідні умови для навчання талановитих дітей та молоді у Києві.

«З моменту створення проєкту ремонту у 2017 році було реалізовано укріплення фундаменту будівлі та відновлено дренажну систему, відремонтовано стелю та підлогу, облаштовано нові двері та вікна, проведено електромонтажні та сантехнічні роботи, встановлено опалювальну систему. Крім того, інтер’єр школи прикрасили зображенням Дмитра Шостаковича та його незмінного атрибута – окулярів», – зазначила Алла Шлапак.

Депутатка розповіла, що протягом семи років разом з громадою тримала питання відновлення навчального закладу на контролі.

«Мені надзвичайно приємно, що я змогла долучитися до відновлення цього чудового закладу із багаторічною історією. Переконана, що в майбутньому він продовжить виховувати покоління талановитих киян. Наразі у школі навчається близько 370 учнів та працює 67  співробітників. Разом із класичними формами навчання викладачі впроваджують нові сучасні напрямки. За роки існування навчальний заклад випустив 4,5 тисячі музикантів», – підкреслила Алла Шлапак.

Депутатка додала, що щорічно учні школи стають лауреатами міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів юних виконавців та композиторів.

Довідка. Навчальний заклад було відкрито у 1945 році. З 1976 року школі присвоєно ім’я композитора Дмитра Шостаковича. Тут навчаються з фаху: фортепіано, скрипка, арфа, бандура, баян, акордеон, гітара, домра, труба, кларнет, саксофон, корнет, тромбон, флейта, сопілка, академічний вокал, є клас композиції.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)