У парку «Совки» провели інспекцію оновленого спортивного майданчику для занять з боротьби

Tool items

Депутатка Київської міської ради Вікторія Муха спільно з киянами, які активно займаються спортом, провели інспекцію та перевірили, як експлуатується та використовується майданчик для занять з боротьби в парку «Совки» у Святошинському районі. 

За словами депутатки Київської міської ради Вікторії Мухи, мешканці району під час відкриття реконструйованого парку «Совки» звернулись до міського голови Віталія Кличка з проханням створити зону для занять з боротьби, тому за ініціативи мера було облаштовано спортивний майданчик. 

«У парку створено комфортні та сучасні умови для тренувань борців за будь-якої погоди. Спека та дощ наразі не є перешкодою для регулярних тренувань та занять улюбленим видом спорту. Тепер святошинці опановують бойові мистецтва на вуличному спортивному майданчику. Реалізація ініціативи відбулась спільно з КО «Київзеленбуд» та КП УЗН Святошинського району міста Києва, які здійснюють щоденний догляд за скверами та парками столиці», – зазначила Вікторія Муха. 

Депутатка додала, що вільний доступ до таких майданчиків відкриває можливість усім охочим оволодіти навичками бойового мистецтва.  

Довідка. Парк «Совки» був заснований у 1976 році на території урочища Скарбовий ліс. Територія парку «Совки» займає понад 35 гектарів. У результаті реконструкції в парку було прокладено периметральний екомаршрут, створено алею з фібробетону, установлено нові урни та лавки, облаштовано освітлення й навігацію. Також з'явилися три нові дитячі майданчики, спортивна зона з тренажерами та шахова альтанка, яка облаштована стаціонарними шаховими дошками-стільницями.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»