У муніципальній книгарні «Сяйво книги» вкотре пройде майстер-клас з виготовлення браслетів виживання

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» 26 серпня пройде майстер-клас з виготовлення браслетів виживання, які будуть відправлені військовим на передову.

Як зазначили в КП «Міський Магазин», попередню партію браслетів, які кияни виготовили 29 липня, вже доставлено на передову до наших захисників. Водночас попит на аксесуари залишився, тому запрошуємо всіх охочих долучитися до майстер-класу з виготовлення браслетів виживання.

«Браслет виживання – це чудовий аксесуар, який завжди знаходиться поруч та у критичні моменти може стати незамінним помічником, або й навіть рятівником. Його виготовляють із паракорду – нейлонового шнура, якого на один аксесуар потрібно близько п’яти або шести метрів. Тобто за потреби браслет за пів хвилини перетворюється на довгу мотузку, яка здатна витримати до 250 кілограмів навантаження. Ці функціональні аксесуари дійсно потрібні нашим захисникам на лінії фронту. Крім цього, під час майстер-класу всі охочі дізнаються про традиційні замовляння, які майстрині вимовляють під час плетіння», – розповіли в КП «Міський Магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники майстер-класу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

Для того, щоб долучитись до майстер-класу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням: https://cutt.ly/gXgKPA6.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»