У муніципальній книгарні «Сяйво книги» триває збір одягу для українських військових

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» триває збір одягу для українських військових, які перебувають у госпіталі на сході України.

Як зазначили у КП «Міський магазин», мешканці столиці активно долучаються до ініціативи, за три дні вдалось завершити перший етап збору – вантажний автомобіль з одягом для українських військових вже відправлено на схід України. 

«Потреба в одязі все ще є гострою, тому ми продовжуємо збір речей для військовослужбовців, які перебувають у госпіталі. До цієї лікарні потрапляють тяжко пораненні військові. Одяг, у якому туди доставляють українських захисників, частіше за все просто розрізають та викидають. Для подальшого транспортування поранених в інші медичні заклади одягу просто немає. Пропонуємо мешканцям долучатись до збору чоловічих речей. Одяг необхідний будь-яких розмірів, зокрема потрібно: футболки, майки, кофти, штани (не джинси), куртки, шкарпетки, білизну», – розповіли у КП «Міський Магазин».

Збір триває за адресою: вул. Велика Васильківська, 6. Одяг можна принести протягом наступних декількох тижнів з 10:00 до 20:00.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (670035376)
  • Про поновлення автокооперативу по експлуатації та обслуговуванню гаражів «КРИШТАЛЬ-АВТО» договору оренди земельної ділянки від 14 травня 2019 року № 139 (523905118)
  • Про поновлення АВТОКООПЕРАТИВУ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ОБСЛУГОВУВАННЮ ПРИВАТНИХ ГАРАЖІВ «КВАЗАР-АВТО» договору оренди земельної ділянки від 22 грудня 2017 року № 400 (728829053)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання земель природно-заповідного фонду в 86 кварталі Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (244477538)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253282580)