У муніципальній книгарні «Сяйво книги» триває виставка робіт юних київських художників

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» триває виставка робіт юних київських художників. 

Як зазначили в муніципальній книгарні «Сяйво книги», мистецькі роботи створили учні художнього гуртка «Акварельна соната» загальноосвітньої школи №226 Оболонського району міста Києва.

«Художній гурток «Акварельна соната» почав працювати майже чотири роки тому. Учні розпочинали з основ малюнку, працювали акварельними фарбами, а потім, на другому році навчання, ознайомились з олійним живописом. Дякуємо керівниці гуртка, яка навчає дітей основ живопису. У книгарні зараз триває виставка робіт юних київських художників. Запрошуємо киян та гостей столиці прийти та побачити дитячі роботи, які надихають та заворожують», – розповіли в муніципальній книгарні «Сяйво книги».

Виставка триватиме до 19 лютого (вул. Велика Васильківська, 6). Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва