У межах зупинок наземного громадського транспорту планують встановити конструкції цивільного захисту

Tool items

У межах зупинок наземного громадського транспорту планують встановити конструкції цивільного захисту з метою створення укриттів для пасажирів під час повітряної тривоги.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 28 вересня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Свириденко, з часу повномасштабного вторгнення росія активно застосовує ракетні та артилерійські
комплекси, бомбардувальну авіацію для нанесення ударів у цивільні об’єкти в різних містах України.

«Відповідно до рішення Ради оборони міста Києва під час повітряної тривоги зупиняє рух громадський транспорт, після цього пасажири мають покинути салон та пройти до найближчого укриття. Зважаючи на такі обставини, в межах зупинок наземного громадського транспорту необхідно встановити захисні конструкції, які сприятимуть підвищенню рівня захисту громадян під час ворожих обстрілів та авіаатак. Як вказує світовий досвід, зокрема Ізраїлю, облаштування «безпечних зупинок» базується на принципі їх швидкої доступності та можливості не тільки витримати руйнівну силу зброї, а й убезпечити населення від смертельної загрози», – наголосила Ганна Свириденко.

Депутатка додала, що також проєктом рішення передбачено доручити Департаменту транспортної інфраструктури КМДА спільно з КП «Київпастранс» протягом одного місяця розробити перелік місць із найбільшим скупченням пасажирів задля створення фонду захисних конструкцій цивільного захисту в межах зупинок наземного громадського транспорту в місті Києві.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)