У межах об'єктів та територій природно-заповідного фонду буде заборонено проведення змагань, перегонів, ралі, трофі-рейдів з використанням джипів та квадроциклів

Tool items

У межах об'єктів та територій природно-заповідного фонду буде заборонено проведення змагань, перегонів, ралі, трофі-рейдів з використанням джипів та квадроциклів.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 29 лютого, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 69 депутатами.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова, регулювання проведення змагань, інших заходів з використанням джипів та квадроциклів на заповідних територіях пов'язане зі збереженням природного середовища та біорізноманіття даної природної зони. 

«У результаті проведення змагань, перегонів, ралі, трофі-рейдів з використанням джипів та квадроциклів у межах природно-заповідного фонду ці об’єкти та території безповоротно втрачають свою екологічну цінність. Тому Київська міська рада вводить на це заборону з метою запобігання негативному впливу на екосистему, щоб зберегти унікальні природні умови та види. Використання джипів та квадроциклів  призводить до знищення та псування об'єктів та територій природно-заповідного фонду у межах міста. З метою уникнення цих наслідків нам необхідно реалізувати екологічні права громадян шляхом посилення контролю в галузі охорони, збереження об'єктів та територій», – наголосила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що необхідно в першу чергу дбати про навколишнє середовище, і захищати нашу природу від знищення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)