У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань власності

Tool items

У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань власності на 2022 рік.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань власності Михайла Присяжнюка, діяльність постійної комісії протягом року буде полягати у розв'язанні питань оренди, приватизації та використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

«Постійна комісія буде розглядати питання забезпечення реалізації прав на житло мешканців гуртожитків, а також можливості приватизації цих житлових приміщень. Ми будемо працювати над зверненнями, проєктами рішень щодо використання, приватизації, орендного користування та списання майна територіальної громади міста. Водночас одним із важливих завдань буде напрацювання та затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно. Комісія протягом року буде опікуватись включенням до Переліків єдиних майнових комплексів комунальних підприємств, а також до Переліків нерухомого майна комунальних закладів», – зазначив Михайло Присяжнюк.

Депутат додав, що також одним із напрямів діяльності буде напрацювання основних завдань міської цільової програми «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2022-2024 роки».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в