У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань регуляторної політики на 2022 рік

Tool items

У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань регуляторної політики на 2022 рік.

Про це повідомили сьогодні, 24 січня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань регуляторної політики.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань регуляторної політики Ігоря Кириленка, постійна комісія опікується питаннями реалізації державної регуляторної політики.

«До повноважень постійної комісії належать підготовка та затвердження реєстру регуляторних актів, які спрямовані на удосконалення господарських та адміністративних відносин. Ми займаємось питаннями реалізації державної регуляторної політики в діяльності протягом усього року. Необхідно врегульовувати нормативно-правові акти, які надходять на розгляд Київської міської ради задля недопущення економічно недоцільних та неефективних рішень, а також створення сприятливого середовища для розвитку господарської діяльності, яка здійснюється на території міста Києва», – зазначив Ігор Кириленко.

Депутат додав, що наприкінці минулого року було затверджено план діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік, який цьогоріч необхідно виконати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в