У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків на 2022 рік

Tool items

Основними напрямками роботи постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків у 2022 році будуть розвиток органів самоорганізації населення, удосконалення Громадського бюджету та залучення молодіжних громадських організацій до впровадження міської політики.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Юлія Ярмоленко, відповідаючи на запитання від мешканців.

За словами депутатки, у Києві зміцнюють механізми демократії, представників територіальної громади залучають до впровадження міської політики задля розбудови європейської столиці.

«Важливо проводити навчання, просвітницьку роботу з мешканцями та розробляти нові інструменти комунікації. Водночас потрібно удосконалювати положення про Громадський бюджет та підвищувати рівень проінформованості киян. Платформа реалізації місцевих ініціатив є дієвим механізмом здійснення демократії в Києві та надає можливість впливати на бюджетну політику міста», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Депутатка розповіла, що також буде напрацьовано зміни до порядку найменування вулиць та інших об'єктів міського підпорядкування. Необхідно визначити поняття репрезентативної вибірки та проводити опитування задля отримання пропозицій та зауважень великої кількості місцевих жителів.

«Цьогоріч депутатський корпус буде розглядати затвердження Міської цільової програми зміцнення і розвитку міжнародних зв’язків на 2023-2026 роки. Постійна комісія буде займатись визначенням напрямів діяльності, переліку завдань та основних заходів програми. Також ми будемо працювати над залученням більшої кількості представників молодіжних громадських організацій до активного впровадження міської політики. Важливо, щоб цьогоріч Премію Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування отримало якомога більше киян та киянок», – наголосила Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що постійна комісія й надалі буде вести комунікацію з державними установами в контексті розвитку місцевого самоврядування, зміцнення міжнародних зв’язків та впровадження регіональної політики.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Юлії Ярмоленко на запитання щодо перейменування вулиць, фінансової підтримки для громадських організацій, розвитку органів самоорганізації населення та удосконалення механізмів Громадського бюджету.

З відповідями на запитання можна ознайомитись за посиланням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)