У Київраді обговорили шляхи збереження пам’яток культурної спадщини в умовах воєнного стану

Tool items

У Київській міській раді відбувся круглий стіл щодо розширення заходів з метою збереження пам’яток культурної спадщини в умовах воєнного стану у столиці.

До обговорення долучились депутати Київської міської ради, представники Верховної Ради України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту охорони культурної спадщини КМДА та громадських організацій.

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань збереження та захисту культурної спадщини Ярослав Федоренко, захист пам'яток культурної спадщини в умовах воєнного стану - це важлива та складна задача, яка вимагає комплексного підходу від держави та місцевої влади.

«У процесі захисту пам’яток культурної спадщини необхідно забезпечувати зв'язок між усіма зацікавленими сторонами. Київ відкритий до співпраці з органами державної влади, інститутами громадянського суспільства у сфері культури та громадськістю. Цього разу у процесі засідання круглого столу обговорили шляхи захисту пам’яток культурної спадщини в умовах воєнного стану. Ці напрацювання будуть враховані у проєкті міської цільової програми «Охорона та збереження культурної спадщини м. Києва на 2025-2027 роки». Столиця має передбачити індикатори, які дозволять своєчасно виявляти порушників та унеможливлять знищення історичної архітектури», – наголосив Ярослав Федоренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянину Янковському Ігорю Івановичу та громадянці Кришталь Інні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Орхідейній, 92 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (539827998)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕМБЕР РІАЛ ЕСТЕЙТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Васкула Ореста, 13 у Святошинському районі міста Києва (656404484)
  • Про передачу громадянину Ференцю Олександру Борисовичу земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Івана Огієнка, 15 у Солом'янському районі міста Києва (798258392)
  • Про передачу громадянці Москаленко Ірині Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Бобринецькій, 40б у Деснянському районі міста Києва (555327054)
  • Про передачу громадянину Школьному Олександру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Береста Олексія, 8а у Святошинському районі міста Києва (433273183)