У Києві створюють квіткові панно до Дня Незалежності України

Tool items

До Дня Незалежності України у столиці створюють квіткові панно на патріотичну тематику. 

Як розповів генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, районні КП УЗН створили понад 10 різних квіткових інсталяцій, які присвячені Україні та бійцям Збройних Сил України.

«У різних районах Києва команда озеленювачів зараз працює над створенням композицій на актуальні сьогодні теми. Наприклад, подяка нашим захисниками, присвята чотирилапому Патрону. І звісно, є теми вічні — любов до України, наші символи й традиції. Про це розкажуть понад 160 тисяч квітів, які були вирощені у наших теплицях. Цього року ми по-особливому готуємося до Дня Незалежності України для того, щоб кожен куточок Києва розповідав про те, яка ми сильна нація! Як і обіцяли, наразі створюємо нові інсталяції, які розповідають про любов до України», — зазначив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» додав, що роботи щодо облаштування квіткових клумб ще тривають.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»