У комунальних закладах охорони здоров’я жестомовні люди можуть спілкуватись з медичним персоналом завдяки цілодобовій системі відеозв’язку з перекладачами жестової мови

Tool items

У комунальних закладах охорони здоров’я спілкування з людьми з порушеннями слуху здійснюється через систему відеозв’язку. Професійні перекладачі жестової мови чергують цілодобово.

Про це повідомила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська.

«Люди з порушеннями слуху не завжди мають можливість запрошувати з собою на лікарняний прийом перекладача, тому було передбачено онлайн сервіс для налагодження комунікації. У всіх комунальних закладах охорони здоров’я столиці встановлено інформаційні таблички з QR-кодом та посиланням на сервіс відеозв’язку. Відтак люди з порушеннями слуху можуть безоплатно скористатись онлайн послугою перекладача жестової мови, щоб належним чином отримати медичні послуги. Це є невід’ємним аспектом створення доступного та безбар’єрного середовища», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що також у 24 комунальних закладах міста Києва, які надають акушерсько-гінекологічну допомогу, встановлені гінекологічні крісла, що пристосовані до потреб жінок з інвалідністю.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)