У Деснянському районі всі охочі можуть долучитись до групових занять та розвивати навички спілкування українською мовою

Tool items

У «BiblioHub» Деснянського району всі охочі можуть долучитись до експрес-курсів української мови та розвивати навички спілкування. 

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Старостенко, мова це теж зброя у боротьбі з ворогом, яка допомагає боронити кордони незалежного народу та захищає від пропаганди агресора. 

«У час війни все більше мешканців прагнуть спілкуватись українською мовою та свідомо підходять до питання виключення російської мови зі щоденного вжитку. Наразі у депутатській приймальні спільно з фахівцями організовуємо безкоштовні експрес-курси української мови для того, щоб всі охочі змогли поспілкуватись в україномовному середовищі та удосконалити свої вміння. Під час тренінгів учасники зможуть дізнатись про риторику та техніку мовлення, як розставляти наголоси у словах, а також лексичне значення слів та інше. Не бійтесь робити помилки, почуватись незручно та говорити суржиком, оскільки лише практичні заняття допоможуть вам опанувати українську мову», – розповіла Ганна Старостенко.

Депутатка додала, що перші тренінги експрес-курсів української мови відбудуться 18 серпня (з 16:00 до 18:00) у «BiblioHub» Деснянського району (вул. Бальзака, 28). 

Для того, щоб долучитись до тренінгів необхідно пройти попередню реєстрацію за телефоном (063) 648-36-78.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»