У Дарницькому районі триває облаштування сучасного футбольного майданчика

Tool items

У Дарницькому районі по вулиці А. Ахматової, 4 триває облаштування сучасного футбольного майданчика.

За словами депутата Київської міської ради Григорія Маленка, необхідно регулярно проводити роботи з благоустрою прибудинкових територій та розбудовувати інфраструктуру для дозвілля та занять спортом дітей у всіх мікрорайонах Києва.

«Спільно з командою зробили все можливе для того, щоб на місці напівзруйнованого та занедбаного «бетонного поля» було облаштовано сучасний спортивний майданчик для гри у футбол. Заплановані роботи повинні були закінчитись ще у квітні поточного року, проте військова агресія росії внесла свої корективи. Наразі працівники комунальних підприємств все ж приступили до виконання останнього етапу робіт та облаштовують штучне покриття, а також встановлюють футбольні ворота. Невдовзі діти з усього мікрорайону зможуть грати в улюблену гру на сучасному та комфортному полі», – зазначив Григорій Маленко. 

Депутат додав, що попри воєнний стан наша команда продовжує системну роботу задля розвитку столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»