У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення

Tool items

У Дарницькому районі проведено роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення проспекту Миколи Бажана та вулиці Архітектора Вербицького.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимира Гончарова, необхідно сприяти покращенню благоустрою столиці та підвищувати рівень безпеки киян у вечірній час.

«На проспекті Миколи Бажана ртутні та натрієві світильники було замінено на 903 нові світлодіодні, відновлено понад сім кілометрів мережі та встановлено 10 шаф управління освітленням. Водночас по вулиці Архітектора Вербицького ртутні та натрієві світильники  замінено на 128 нових світлодіодних, встановлено 61 опору зовнішнього освітлення та відновлено понад два кілометри мережі. Таким чином, ми прагнемо модернізувати елементи зовнішнього освітлення задля покращення рівня безпеки водіїв та пішоходів, оскільки це є одним із пріоритетів в роботі депутатського корпусу Київради», – зазначив Володимир Гончаров.

Депутат додав, що замовником робіт з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення вулиць Дарницького району виступило КП «Київміськсвітло».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в