У Дарницькому районі проведено капітальний ремонт з утеплення фасаду школи №62

Tool items

У Дарницькому районі проведено капітальний ремонт з утеплення фасаду середньої загальноосвітньої школи №62. Навчальний заклад знаходиться по вул. Княжий Затон, 17-в.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Олександра Гончарова, капітальний ремонт фасаду школи виконано в рамках Програми економічного і соціального розвитку міста Києва.

«З роками будівля навчального закладу втратила свої ізоляційні властивості, приміщення не утримувало тепло. Тому було проведено капітальний ремонт фасаду школи. І за відгуками батьків та вчителів вже відчутно, що у класах стало набагато тепліше», – зазначив Олександр Гончаров.

Депутат наголосив, що роботи щодо утеплення навчального закладу було виконано в декілька етапів.

«У 2020 році було утеплено корпус молодшої школи, а у 2021 році – зовнішні фасади старшої школи, а також корпус, де знаходиться спортивна зала та вхідна група закладу. Водночас було відремонтовано переходи між молодшою та старшою школами. У навчальному закладі були замінені старі дерев’яні вікна на металопластикові, які є енергоощадними. Також найближчим часом заплановане виконання робіт із термосанації фасаду будівлі з боку внутрішнього подвір’я», – додав Олександр Гончаров.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в