У Дарницькому районі на території школи №111 з’явиться новий стадіон

Tool items

У Дарницькому районі на території загальноосвітньої школи №111 І-ІІІ ступенів імені С.А. Ковпака тривають роботи з облаштування нового стадіону з майданчиками для гри у футбол, волейбол, баскетбол та інші спортивні ігри.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, член постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимир Гончаров на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Як зазначив Володимир Гончаров, велике футбольне поле вже засіяли травою, завершили спорудження смуги перешкод, виклали бруківкою майданчик перед школою, а наразі працюють над біговими доріжками та майданчиками для тренажерів і тенісу.

«Зовсім скоро на стадіоні школи №111 можна буде грати у футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, бігати та займатися на тренажерах. Будівництво вже на завершальному етапі», – зазначив Володимир Гончаров.

Депутат повідомив, що кожен, хто хоче особисто подивитися та дізнатися про роботи, може відвідати робочу зустріч з підрядником, яка проходить щочетверга о 09:00.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про відмову громадянці Пономаренко Ірині Василівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Лаврській у Печерському районі міста Києва (340144574)
  • Про відмову громадянці Воловенко Тетяні Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Передовій, 41-А у Голосіївському районі міста Києва (552401728)
  • Про відмову громадянину Калюжному Валерію Семеновичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування гаража на вул. Квітневій, 2-б у Дарницькому районі міста Києва (605080124)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року № 50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження звіту тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань використання земельних ділянок, здійснення будівельних робіт, а також розміщення нерухомого майна навколо Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України