У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей презентували виставку «Тампере–Київ–Тампере: with love», присвячену 70-річчю побратимства між двома містами

Tool items

У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей презентували виставку «Тампере–Київ–Тампере: with love», присвячену 70-річчю побратимства між українською столицею та фінським містом. Про це повідомила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко.

«Цьогоріч ми святкуємо 70-ту річницю побратимства Києва та фінського міста Тампере. Темою, що об’єднала відзначення, стала дружба та надія. А найголовнішими учасниками заходів – діти з різних мистецьких шкіл і закладів дошкільної освіти. У ці складні для нашої країни часи місто-побратим Тампере активно підтримує киян і весь український народ фінансово, матеріально і морально. Утім особливу увагу фінське місто приділяє нашим дітям. Уже третій рік поспіль Тампере організовує в себе відпочинок для дітей, які постраждали від війни, за що ми їм безмежно вдячні», – зазначила Ганна Старостенко.

За її словами, дуже символічно, що саме в Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей продовжується ланцюжок мистецьких заходів, присвячених 70-річчю побратимства Тампере та Києва. Адже на виставці представлені мистецькі роботи, які створювали вихованці шкіл і дошкільних закладів освіти Тампере для підтримки та солідарності з Україною. Ці роботи Тампере передало нашому місту в межах спільних культурно-мистецьких проєктів.

Загалом Київ отримав від міста-побратима понад 150 оригінальних робіт, створених дітьми від 2 до 14 років. Автори самостійно обирали формат: колаж, графіку чи поробки з природних матеріалів і прикрас. Кожен витвір має символічні кольори – синій і жовтий. Під час створення цих робіт діти надихалися розповідями викладачів про історію побратимства Тампере та Києва.

Побачити виставку мистецьких робіт можна в Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей за адресою: Берестейський проспект, 25-А.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва