У 2022 році постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики провела дев’ять засідань та розглянула 231 питання

Tool items

У 2022 році постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики провела дев’ять засідань та розглянула 231 питання.

Про це повідомили сьогодні, 31 січня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань екологічної політики Дениса Москаля, у воєнний час постійна комісія продовжувала працювати та впроваджувати сучасну, ефективну, а головне дієву екологічну політику з метою поліпшення природоохоронної роботи та екологічного стану столиці.

«Постійна комісія активно працює у складі п’яти депутатів Київської міської ради. Загалом постійна комісія за рік розглянула 231 питання. Представники комісії протягом минулого року також були залучені до тимчасових контрольних комісій та робочих груп, які пов’язані з забезпеченням життєдіяльності міста Києва. Впевнений, що професіоналізм, плідна робота кожного члена комісії та соціальна активність представників територіальної громади столиці дає можливість крок за кроком підіймати Київ у рейтингу найзеленіших та екологічно чистих міст світу», – зазначив Денис Москаль.

Депутат додав, що наразі постійна комісія продовжує працювати над розробкою Програми розвитку зелених зон міста Києва, а також налагоджувати співпрацю з міжнародними організаціями, підприємствами, установами, громадськими екологічними організаціями, які спрямовують свою діяльність на користь суспільству та реалізацію ефективної екологічної політики задля покращення довкілля.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва