Трансформація освітнього простору столиці: Київрада затвердила комплексну програму «Освіта Києва. 2024-2025 роки»

Tool items

Київська міська рада затвердила комплексну міську цільову програму «Освіта Києва. 2024-2025 роки». Таке рішення було прийнято сьогодні, 7 грудня, на пленарному засіданні Київради 80 депутатами.

Як зазначив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, метою Програми є трансформація освітнього простору столиці в інноваційне, безпечне, інклюзивне та гендерночутливе освітнє середовище.

«Освітнє середовище в Києві має бути таким, щоб здобувачі та здобувачки освіти були забезпечені всім необхідним для успішної самореалізації в житті. Саме це сприятиме сталому соціально-економічному та людиноорієнтованому розвитку столиці. Комплексна міська програма «Освіта Києва. 2024-2025 роки» спрямована на підвищення рівня безпеки освітнього процесу, психосоціальну підтримку та соціально-емоційного навчання, розвиток освітньої інфраструктури та її оновлення відповідно до вимог часу, а також підвищення якості освіти», – наголосив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА розповів, що одним з основних пріоритетів залишається створення інклюзивного середовища, забезпечення рівних можливостей та цілковитої доступності до освітнього процесу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

«Місто врахувало потребу формування недискримінаційного, безбар’єрного, інклюзивного та безпечного освітнього середовища в закладах освіти. У міській цільовій програмі враховано потребу організації навчання дітей основам безпеки життєдіяльності, з урахуванням їхнього віку і фізичних можливостей, та правилам поведінки в надзвичайних ситуаціях, зокрема в умовах воєнного стану», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що Програма також спрямована і на підтримку тих, хто навчає, та підвищення престижності професії вчителя.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОФІСУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Симона Петлюри, 7/9 у Шевченківському районі міста Києва (303903326)
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал»
  • Про затвердження моніторингових звітів за 2023 рік про реалізацію Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та про виконання Плану заходів на 2021–2024 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-ПРОМИСЛОВА ГРУПА «ТЕХЕНЕРГОМАШ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування закладу торгівлі та побутового обслуговування населення на просп. Науки, 31 у Голосіївському районі міста Києва (303916622)
  • Про затвердження змін до деяких рішень Київської міської ради